03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems A (IGA) immunoglobulin reagent

biosytems Biosystems A (IGA) immunoglobulin reagent

Ürün Açıklaması

Biosystems A (IGA) immunoglobulin reagent

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

STRUCTURE

  1. Reagent A. The Imidazolovy buffer of 0,1 mol/l, goat antibodies to IgA of the person, azid of sodium of 0,95 g/l, rn 7,5.

NECESSARY EQUIPMENT

– A water thermobath on 37ºC.

– The analyzer, the spectrophotometer or a photometer with a thermostatically controlled measuring cell with a temperature 37ºC and with the filter 340 ± 20 nanometers.

SAMPLES

The serum or plasma collected on standard procedure. As anticoagulant to use heparin or EDTA. Lipemichesky samples are not suitable for testing.

Stability of IGA in serum or plasma makes 7 days at 2-8ºC.

Biosystems A (IGA) immunoglobulin reagent

 

Brand: Biosystems