03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Calibrator Proteins Reagent

Biosystems Calibrator Proteins Reagent Biosystems Calibrator Proteins Reagent

Ürün Açıklaması

Biosystems Calibrator Proteins Reagent

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

DESCRIPTION OF THE PRODUCT

Biosystems Calibrator Proteins Reagent

The set of the Calibrator of proteins consists of five liquid human serums containing proteins in the concentration convenient for creation of a calibration curve necessary when determining the proteins given below.

STRUCTURE

The calibrator level 1 – 1 ml

The calibrator level 2 – 1 ml

The calibrator level 3 – 1 ml

The calibrator level 4 – 1 ml

The calibrator level 5 – 1 ml

Components of a human origin were checked for lack of antibodies to HIV and HCV, as well as to Hbs – an anti-gene. However, it is necessary to show care during the work with this serum as a potential source of infections.

 

Brand: Biosystems