03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Control Serum CK-MB

CK MB Biosystems Control Serum CK MB

Ürün Açıklaması

Biosystems Control Serum CK-MB

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Technical Specifitions

Control Serum for MV of fraction of a kreatinkinaza is the lyophilized human serum containing the certain concentration of a kreatinkinaza of general (SK) and kreatinkinaza of MV of fraction (CK-MB) intended for quantitative quality control in clinical laboratories without which application changes of quality of tests are possible. The product intends for control of accuracy and correctness of analytical methods.

STRUCTURE

Biosystems Control Serum CK-MB

CODE 18024 Control CK-MB serum of 1х0,5 ml. Human serum.

Components of a human origin were tested and presence of antibodies to anti-HIV and anti-HCV, and the HBs-anti-gen. is not found. However they can be potential carriers of an infection.

 

Brand: Biosystems