03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Control Serum Level 1-2

Biosystems Control Serum Level 1-2

Ürün Açıklaması

Biosystems Control Serum Biochemistry Level 1-2

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

STRUCTURE

Biosystems Control Serum Level 1-2

Control Serum for biochemistry is the lyophilized human serum containing the certain concentration intended for quantitative quality control in clinical laboratories without which application changes of quality of tests are possible. The product intends for control of accuracy and correctness of analytical methods.

CODE 18042 Control serum Level I. 5х5 ml. Human serum.

The ml CODE 18043 5 x 5 Control serum Level is II. On 5 ml. Human serum.

Components of a human origin were tested and presence of antibodies to anti-HIV and anti-HCV, and the HBs-anti-gen. is not found. However they can be potential carriers of an infection.

Biosystems Control Serum Level 1-2