03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Control Serum level I and II

Biosystems Control Serum level I and II

Ürün Açıklaması

Biosystems Control Serum level  and II

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

Biosystems Control Serum level I and II

Control Serum is the lyophilized bull serum containing the certain concentration intended for quality control in clinical laboratories does not contain the preservatives capable to create an interference to tests. Production is intended for intra laboratory quality control and contains the acceptable intervals of values. Control serum should not be used for an assessment of correctness of measurement.

STRUCTURE

Biosystems Control Serum level I and II

Biochemical control serum. The lyophilized bull serum (for 5 ml)

Brand: Biosystems