03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Creatine Kinase CK

Biosystems Creatine Kinase CK

Ürün Açıklaması

Biosystems Creatine Kinase CK

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

STRUCTURE

Biosystems Creatine Kinase CK

  1. Reactant: imidazole of 125 mmol/l, EDTA of 2 mmol/l, acetate of magnesium of 12.5 mmol/l, D-glucose of 25 mmol/l, N-atsetiltsistein of 25 mmol/l, hexakinase of 6000 pieces/l, NADP of 2.4 mmol/l, pH 6.7.
  2. Reactant: Phosphate of creatine of 250 mmol/l, ADP of 15 mmol/l, AMP of 25 mmol/l, P1, P5 di (adenosine-5 ‘-) pentaphosphate 102 µмоль/л, glucose-6-phosphate of a degidrogenaz of 8000 pieces/l.

NECESSARY EQUIPMENT

Biosystems Creatine Kinase CK

– The analyzer, the spectrophotometer or a photometer with a thermostatically controlled measuring cell with temperature condition of 25, 30 or 37 °C and with the filter of 340 nanometers

– A ditch with a length of optical way of 1 cm.

SAMPLES

The serum received by means of standard procedures.

Kreatin kinaza in serum is stable within 7 days at 2-8ºC.