03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems G (IGA) immunoglobulin reagent

Biosystems G IGA immunoglobulin reagent Biosystems G (IGA) immunoglobulin reagent

Ürün Açıklaması

Biosystems G (IGA) immunoglobulin reagents

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

STRUCTURE

Biosystems G (IGA) immunoglobulin reagent

A. Reagent. The Imidazolovy buffer of 0,1 mol/l, goat antibodies to IgG of the person, azid of sodium of 0,95 g/l, rn 7,5.

NECESSARY EQUIPMENT

Biosystems G (IGA) immunoglobulin reagent

– A water thermobath on 37ºC.

– The analyzer, the spectrophotometer or a photometer with a thermostatically controlled measuring cell with a temperature 37ºC and with the filter 540 ± 20 nanometers.

SAMPLES

The serum or plasma collected on standard procedure. As anticoagulant to use heparin or EDTA. Lipemichesky samples are not suitable for testing.

Stability of IgG in serum or plasma makes 7 days at 2-8ºC.

Brand: Biosystems