03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems HS-CRP Reagent

biosystems hs crp reagents Biosystems HS CRP Reagent

 

Biosystems HS- CRP Reagent:

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

STRUCTURE

Biosystems HS- CRP Reagent

  1. Reagent: 1 x 40 ml. Glycine buffer of 0,1 mol/l, azid of sodium of 0,95 g/l, rn 8,6.
  2. Reagent: 1 x 10 ml. Suspension lateksna of the particles covered with antibodies against human SRB, azid of sodium of 0,95 g/l.

NECESSARY EQUIPMENT

Biosystems HS- CRP Reagent

– A water thermobath on 37 °C.

– The analyzer, the spectrophotometer or a photometer with a thermostatically controlled measuring cell with a temperature of 37 °C and with the filter 540 ± 20 nanometers.

SAMPLES

Biosystems HS- CRP Reagent

The serum collected on standard procedure. Stability SRB-hs in serum makes 7 days at 2-8 °C

Brand:Biosystems