03423220016
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Microalbumin Reagent

04 Haziran 2017
1 kez görüntülendi
Biosystems Microalbumin Reagent

Biosystems Microalbumin Reagent

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

Biosystems Microalbumin Reagent

STRUCTURE

  1. Reagent: Boratny buffer of 0,1 mol/l, azid of sodium of 0,95 g/l, rn 10,0
  2. Reagent: Suspension of the latex particles covered with antibodies to albumine of the person, azid of sodium of 0,95 g/l.

NECESSARY EQUIPMENT

– of 37 °C.

– The analyzer, spektrofotometrilifotometrs a thermostatically controlled measuring cell with a temperature of 37 °sisfiltrom 540 ± 20 nanometers.

SAMPLES

The urine collected on standard procedure. Stability of albumine makes 7 days at 2-8 °C.

Before research urine needs to be ottsentrifugirovat.

Biosystems Microalbumin Reagent

 

Brand: Biosystems

ArabicChinese (Traditional)EnglishFrenchGermanTurkish
WhatsApp