03423220016
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Prealbumin Reagent

Biosystems Prealbumin Reagent

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

STRUCTURE

  1. Reactant 1 x 50 ml: buferimidazola of 0,1 mol/l, kozlinye antitelachelov echeskogoanti-PAB, azidesodium of 0,95 g/l, pH 7,5.

ADDITIONAL EQUIPMENT

Biosystems Prealbumin Reagent

– A water bathtub at 37ºC.

– The analyzer, the spectrophotometer or a photometer with thermostatically controlled kyuvety at 37ºC for removal of indications at 340 ± 20 nanometers.

SAMPLES

The serum or plasma received in the standard way (as anticoagulant to use heparin or EDTA). To exclude lipemichesky samples.

Serum or plasma prealbumin are stable 6 months at 2-8 °C.3

Brand:Biosystems