03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Reagent Standard Apo B

Biosystems Reagent Standard Apo B

Ürün Açıklaması

Biosystems Reagent Standard Apo B

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

Biosystems Reagent Standard Apo B

The standard of bilirubin is the lyophilized human serum containing the certain concentration intended for carrying out calibrations in clinical laboratories without which application changes of quality of tests are possible.

Ml CODE 31200 1 x 1. Human serum.

Concentration is specified on packing. Value of concentration is traced on value of the referensny WHO/IFCC SP1-01 standard (The center of the prevention and control of diseases of the USA).

Components from a human body were tested and presence of antibodies to anti-HIV and anti-HCV, and the HBs-anti-gen. is not found. However they can be potential carriers of an infection.