03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Serum Calibrator Reagent

Biosystems Serum Calibrator Reagent

Ürün Açıklaması

Biosystems Serum Calibrator Reagent

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

Biosystems Serum Calibrator Reagent

Biochemical Calibration serum is the lyophilized human serum containing the concentration of anolytes suitable for calibration of measuring procedures.

STRUCTURE

18044 5х5 ml Serum calibrator. On 5 ml. Human serum.

Components of a human origin were tested and presence of antibodies to anti-HIV and anti-HCV, and the HBs-anti-gen. is not found. However they can be potential carriers of an infection.