03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Squirrel Control Serum Level is 2

Biosystems Squirrel Control Serum Biosystems Squirrel Control Serum Level is 2

Ürün Açıklaması

Biosystems Squirrel Control Serum Level is 2

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

DESCRIPTION OF THE PRODUCT

Biosystems Squirrel Control Serum Level is 2

Control serum for Proteins is the lyophilized human serum containing proteins of plasma in the concentration convenient for monitoring procedure of quality in clinical laboratories. Does not contain preservatives which could interfere with definition. The product is used for control of accuracy and correctness of the used techniques.

STRUCTURE

Biosystems Squirrel Control Serum Level is 2

Control serum for proteins Level is II. On 1,0 ml. Serum of the person.

Components of a human origin were checked for lack of antibodies to HIV and HCV, as well as to Hbs – an anti-gene. However, it is necessary to show care during the work with this serum as a potential source of infections.

 

Brand: Biosystems