03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Biosystems Urine Control Reagent

biosytems urine control Biosystems Urine Control Reagent

Ürün Açıklaması

Biosystems Urine Control Reagent

Yüksek Kaliteli  Biosystems test kitleri ve Cihazlarımızla kolaylıkla ve dakikalar içerisinde analiz sonuçlarına ulaşırsınız .Test sistemlerimiz, geniş uygulama alanları için en iyi şekilde belirlenmiş kitlerden ve Cihazlardan oluşmaktadır. Klinik analizlerde reaktiflerimiz ve cihazlarımız ile birlikte laboratuar  çalışmalarınızı mümkün olan en kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Ürün Özellikleri

Firmamız Müşterilerimizin isteği doğrultusunda tamamı güvenilir ve stabil olmak kaydıyla, yaygın kullanım alanına sahip Biosystems reaktif Ve Cihazlarının satışını yapmaktayız.

Kullanıma hazır Biosystems reaktifler  kit prospektüslerine, kalibratör ve kontroller ile ilgili her türlü bilgiye ulaşmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Technical Specifitions

Biosystems Urine Control Reagent

Control Urine is the lyophilized human urine containing anolytes in certain concentration for monitoring procedure of quality in clinical laboratories without preservatives which could interfere with carrying out some tests. Production is intended for intra laboratory quality control and contains the acceptable intervals of values. Control urine should not be used for an assessment of correctness of measurement.

Control urine.On 20 ml. The human lyophilized urine.

Biosystems Urine Control Reagent