03423220016
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

hakkimizda Hakkımızda

Sesmed Medikal Hakkımızda

Hakkımızda

Bugünkü Kalitemiz Yarınki güvencemizdir ilkesi ile çıkmış olduğumuz bu yolda 2016 yılında kurularak sağlık sektöründe faaliyet gösteremeye başlayan şirketimiz insan sağlığını ve yaşam kalitesini ön planda tutarak. Anatomik Eğitim Maketleri ve Medikal Sarf Malzemeleri, Medikal Cihazlar Hastane Ekipmanları pazarlanması ve satışı üzerine odaklanmıştır. Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden, ürün çeşitliliğini sürekli genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir

 

Misyonumuz

Misyonumuz

  • Öncelikli hedefimiz doğru, anlaşılır ve dürüst hizmet vermek olup, optimum fayda doğrultusunda yeni teknolojinin insan hayatı için gereğini en üst düzeyde sağlık sektörüne adapte etmekteyiz.
  • Teknoloji ve kaliteyi aynı anda sunan, insana ve İnsan sağlığına katkıda bulunmayı temel ilke edinmiş, sağlık sektörünün lider firmalarından olmayı hedeflemekteyiz.

 

Vizyonumuz

Kalite standartlarımızla uygunluk gösteren üretici firmalarla sürekli bir iş ortaklığı geliştirerek planlı ve sağlıklı büyümek. Uluslararası medikal firmaların ürünlerini temsil etmek, ürünlerinin geniş bir alanda kullanılmasını sağlamak, medikal sağlık hizmetleri sektöründe yüksek standartları yakalamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak medikal sektör pazarında gelişmiş ve saygın firmaları arasında yer almaktır

Firma Tarihçesi

Firmamız 2016 Yılında Gaziantep’te Kurulmuş Olup kurulduğu günden bu yana, ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi performansıyla.Sağlık sektöründeki profesyonellerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan  üstün kaliteli ürün gamıyla, sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirketleri arasındaki yerini aldı.