14 yıllık deneyimimizle anahtar teslim hizmetlerini de kurum ve kuruluşlara sunabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız projelerle öncelikler kurumların sağlıklı işleyişi ve hastaların güvenliğini ön planda tutuyoruz. Çok detaylı bir sürecin yönetilmesini gerektiren anahtar teslim hastane projelerinde uzman kadromuz detaylı ve titiz çalışmaları ile başarı ile proje teslimleri yapabilmekte.

Bir hastanenin inşa aşamasında fizibilite adımıyla başlayan çalışmalarımız tüm sistemlerin kurulup çalışır halde teslim edilmesi ve personele gerekli eğitimlerin verilmesi ile son buluyor.

Hastane yönetimine aşağıdaki konularda verilen danışmanlık hizmeti de bu sürecin bir parçasıdır.

– Medikal Cihazların, Hastane Donanım ve ekipmanlarının piyasa araştırmasının yapılması ve satın alınması,

– Bu cihaz, donanım ve ekipmanların kurulumunun ardından kullanım süreleri boyunca ihtiyaç duyulacak bakım ve onarımları yapacak olan personelin eğitilmesi ve sarf malzemelerinin temini,

– Cihaz, donanım ve ekipmanların hastaneye nakli ve kurulumunun yapılması,

– Cihaz, donanım ve ekipmanları kullanacak olan tıp profesyonellerinin eğitilmesi.

Yaptığımız tüm çalışmalar uluslar arası kuruluşlar tarafından onaylı ve sertifikalı çalışmalardır. Ayrıca yine tüm çalışmalar T.C. Sağlık Bakanlığı yönetmeliklerine uygun olarak yapılmaktadır.

Uzun soluklu ve uzman bir çalışma gerektiren bu süreç profesyonel kadrolarımız sayesinde başarıyla tamamladığımız bir süreçtir. Anahtar teslim hastane projesinin öncesinde, proje sürecinde ve sonrasında hataya yer vermeden yapılması gereken çalışmalar için şirketimiz 14 yıllık deneyimine ve uzman kadrosuna güveniyor.