Çözüm Ortaklarımız

Sesmed Medikal, her biri alanının lideri olan tanınmış ve tecrübeli firmalarla ortak çözümler üretmekte ve bu çözümleri değerli müşterilerinin hizmetine sunmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Sesmed Medikal çözüm ortaklarımız ile birlikte; yüksek performans, nitelikli hizmet, esnek, hızlı ve ihtiyaca yüzde yüz cevap veren uygun çözüm ve bunların sonucu olarak ortaya çıkan müşteri memnuniyeti, ilkelerin özetini oluşturacak, arkasında durduğu bu ilkeler ile çözüm ortaklarının pazar payını artıracak, onlar ile birlikte güçlenecektir.

İthal Ettiğimiz Ürünler

Medikal sektöründe dünyada marka haline gelmiş uluslar arası birçok kuruluş ve ülkeden ithal ettiğimiz ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya çalışıyoruz

Kalite Standartlarımız

Ürünlerimiz uluslar arası kalite kuruluşlarınca tanınmış markaların sertifikalı ve orijinal ürünleridir. Çünkü yaşam kaliteniz bizler için önemli.

Profesyonel Ekibimiz

Yaptığımız işin hassasiyetinin farkındayız. Bu nedenle yalnızca en iyilerle çalışıyoruz.

Projelerimiz

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Sesmed Medikal Anahtar Teslim Hastane ve Yenidoğan & Yetişkin Yoğun Bakım Ünite projelerini gerçekleştirmektedir.

Kurulduğumuz gün yaşadığımız heyecanı bugün bile taşıyor olmaktan mutluyuz.

Firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden, Medikal Sarf Malzemeleri, Medikal Cihazlar Hastane Ekipmanları pazarlanması ve satışı üzerine odaklanmıştır.

2018 yılında Sesmed medikal sektöründe yeni bir oluşuma imza atarak ithal ettiği ürünlerine New Life adına patent alarak satışına başlamıştır

Sesmed Medikal büyük bir başarıya imza atarak NGOS Tedarikçi Listelerine Adını Yazdırmış Burada yer alan kurumların bir çoğu için teklif vererek ihaleler kazanmış sektör deneyimini pekiştirmiştir