12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı

12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı
12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı – LCD Ekran 1000 Hasta Kaydı

12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı

EKG uçlarının hasta üzerinde yerleştirileceği yerleri gösteren yerleşim şeması mevcuttur.12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı Dahili bataryasının 10 saate kadar bekleme süresi vardır ve bu sürede 300 EKG dalgası kaydedilebilir.

Açıklama

12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı

Contec ECG-1200G eş zamanlı olarak 12 derivasyon çıktısını alt alta verebilen ve toplanan sinyalleri termal yazıcıda yazdırabilen 12 kanallı bir EKG cihazıdır.

Cihazın ölçülen değerleri yorumlama özelliği vardır.

EKG işlemi tamamlandıktan sonra termal kağıda EKG dalga formu, EKG hızı, EKG kazancı, filtre durumu, hasta bilgileri ve EKG yorumları yazdırılabilir.

12 Kanallı Yorumlu EKG

Cihazı Otomatik, manuel ve ritim modu olmak üzere 3 ayrı yazdırma moduna sahiptir.

Renkli LCD dokunmatik ekranında kalp atım hızı, kağıt uyarısı, kağıt hızı, filtre durumu, batarya durumu, EKG hızı ve kazancı, derivasyon adı gibi bilgiler görüntülenebilir.

Cihazın dokunmatik ekranının yanı sıra tuş takımıyla da kontrol edilebilmesi kullanıcıya kolaylık sağlar. Dokunmatik ve tuşlu kontrol panellerinden kağıt hızı, EKG hızı, EKG kazancı ayarlanabilir.

Cihazın hafızasına 1000 EKG ölçümü kaydedilebilir. 12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazında Arşivlenen veriler daha sonra tekrar incelenebilir ve çıktısı alınabilir.

Yüksek kaliteli EKG dalgaları elde etmek için açılıp kapatılabilir filtreler vardır. Kullanım dili Türkçe’dir ve çoklu dil seçeneği sayesinde kullanılacak olan dil seçilebilir.

EKG uçlarının hasta üzerinde yerleştirileceği yerleri gösteren yerleşim şeması mevcuttur. Dahili bataryasının 10 saate kadar bekleme süresi vardır ve bu sürede 300 EKG dalgası kaydedilebilir.

12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı

Teknik Özellikler

3/6/12 derivasyon EKG görüntüleme

Yazdırma modu: Otomatik, manuel ve ritim modu

Ekran: Renkli LCD dokunmatik ekran (800×600 çözünürlüklü)

Batarya kullanım süresi: Yaklaşık 10 saat

Hafıza: 1000 hasta kaydı

Çoklu dil seçeneği (Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Lehçe, İtalyanca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Kazakça, Rusça, Ukraynaca, Sırpça, Slovakça ve Çince)

Kağıt hızı ayarlanabilir: 5 mm/sn, 6.25 mm/sn, 10 mm/sn, 12.5 mm/sn, 25 mm/sn, 50 mm/sn

EKG yorumlama özelliği: P-R aralığı, P süresi, QRS süresi, T süresi, Q-T aralığı, QTc süresi, P ekseni, QRS ekseni, T ekseni, R(V5), S(V1), R(V5)+S(V1) analizleri

Otomatik modda: 12×1, 6×2+1, 6×2, 3×4+1, 3×4+2, ritim modunda: 12, 10, 8, 6 ritim çıktı alınabilir.

12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“12 Kanallı Yorumlu EKG Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun