Compact Chlorometer

Compact Chlorometer

Palintest photometers are waterproof certified to IP67. Choose the Hard Case Kit option to protect your chlorine photometer in the field.

Açıklama

Compact Chlorometer

The provides rapid analysis of chlorine, ideal for field operatives validating the safety of drinking water or wastewater.

Measure free, total and combined chlorine
Compatible with tablet and liquid reagents, the can measure free, total and combined chlorine up to 5 mg/L

Compact and durable meter
Palintest photometers are waterproof certified to IP67. Choose the Hard Case Kit option to protect your chlorine photometer in the field.

Simple and easy to use
Utilising the globally recognised DPD method, the makes chlorine testing quick and easy.

Language free operation
Suitable for all users with an intuitive language-free display.

 

Compact Chlorometer

Taşınabilir Chlorometer serbest, bağlı ve toplam klor ölçümlerini basit taşınabilir bir fotometre ile gerçekleştirilmesini sağlar.

 Dr.Palin tarafından geliştirilmiş DPD test methodununu kullanır. Compact Chlorometer saha profesyonelleri için içme suları veya atıksu dezenfeksiyonlarında saha uygulamaları için ideal bir ekipmandır. 

 Doğru klor kalibrasyonu – en doğru sonuçların elde edilebilmesi için sonuçlar gerçek klor numunesi ile kalibre edilmiştir.

DPD metot uygulaması – tablet ve sıvı reaktifler ile serbest klor ve toplam klor (5 mg/l’ye kadar) ölçülebilir

İki tuş ile operasyon – blank(sıfırlaa) ve okuma yapan tuş takımı. Basit tasarım.

Son 10 sonuç datayı hafızasında saklama özelliği ile  Compact Chlorometer sert ve yumuşak taşıma çantası ile tedarik edilir.

PTS 045D Compact Chlorometer Kit,Yumuşak çantalı: 
Kompakt Klorometre, 2 küvet, küvet fırçası, ezme/karıştırma çubuğu, 50 testlik serbest ve toplam klor reaktifi ve kullanım kılavuzu. Yumuşak çantasında tedarik edilir
PTH 045D Compact Chlorometer Kit, Sert Çantalı
 
Kompakt Klorometre, 4 küvet, küvet fırçası, ezme/karıştırma çubuğu, 100 testlik serbest ve toplam klor reaktifi ve kullanım kılavuzu. Sert  çantasında tedarik edilir